לוח מאורסים

התארסתם?
מזל טוב! פרסמו!

איזה מאורס תרצו למצוא?

חיפוש לפי ישיבה
חיפוש לפי סמינר

כל המאורסים מתפרסמים פה!

מידד חורי

אסתי יונסי

יום רביעי אור לד' אדר ב' תשפ"ד

משה פרבשטיין

בתיה פויס

יום רביעי ג' אדר ב' תשפ"ד

יהודה הכהן

יעל אמינוב

יום שלישי ב' אדר ב' תשפ"ד

יהונתן וולברשטין

ציפי הרשקוביץ

יום שני אור לב' אדר ב' תשפ"ד

אברימי סלר

רבקה גולדשטיין

יום שלישי אור לג' אדר ב' תשפ"ד

חיים יצחק קפלן

ריקי שמואלביץ

יום ראשון אור לא' אדר ב' תשפ"ד

מרדכי יעקובוביץ

שרי מילגרום

יום שלישי אור לג' אדר ב' תשפ"ד

אליהו (אלי) קליין

יעל קליינרמן

יום שני א' אדר ב' תשפ"ד

שמעון דוד מוישביץ

שבי זיסהולץ

יום ראשון ל' אדר א' תשפ"ד

אפרים מנדלסון

יהודית ארנטרוי

יום שלישי אור לכ"ו אדר א' תשפ"ד

יעקב רוזנברג

שולי רבינוביץ

יום רביעי אור לכ"ז אדר א' תשפ"ד

אליעזר קופמאן

תהילה פרצוביץ'

אור ליום ראשון ל' אדר א' תשפ"ד

איציק מובשוביץ

אסתי לסקר

יום רביעי כ"ו אדר א' תשפ"ד

משה אליעזר לורץ'

חני דיימאנד

יום ראשון אור לא' אדר ב' תשפ"ד

מרדכי בן שם

נחמה קופולוביץ

אור ליום שישי כ"ח אדר א' תשפ"ד

דניאל ישעיהו פליישמן

אלישבע אוביץ

אור ליום ראשון ל' אדר א' תשפ"ד

שמעון שמחייב

מרגלית אלישייב

אור ליום חמישי כ' אדר א' תשפ"ד

אלכסנדר מייקל

נועה שרה פריד

יום חמישי כ"ז אדר א' תשפ"ד

אלעזר כהן

רחלי אוחנה

יום רביעי אור לכ"ז אדר א' תשפ"ד

יעקב אינדורסקי

אלישבע רוזונבלום

יום חמישי אור לכ"ח אדר א' תשפ"ד

ארי שוורץ

תמר רוסוף

יום רביעי אור לכ"ז אדר א' תשפ"ד

יוסף חזיזה

אביגיל שלוש

יום ראשון כ"ג אדר א' תשפ"ד

יוסף טומבק

נעמי בוכנר

יום ראשון אור לכ"ד אדר א' תשפ"ד

משה דב פינס

אסתר מלכה יעקובזון

יום שלישי אור לכ"ו אדר א' תשפ"ד

עקיבא ארלנגר

רחלי גריינמן

יום ראשון אור לי"ז אדר א' תשפ"ד

מנחם שמואל

רותי נוה

יום שני אור לכ"ה אדר א' תשפ"ד

ברוך יצחק הלוי שטיינברג

ברכי שברין

יום שני אור לכ"ה אדר א' תשפ"ד

אליהו יהושע נדל

פנינה דויטש

אור ליום רביעי כ"ו אדר א' תשפ"ד

מיכאל מינקוביץ

רחל טשינגל

יום שלישי אור לכ"ו אדר א' תשפ"ד

יוסי קלויזנר

רבקי ורטהיימר

יום שלישי כ"ה אדר א' תשפ"ד

שמואל דוד סנדרויץ

ציפי ברנדסדורפר

יום שני כ"ד אדר א' תשפ"ד

צבי קופצוב

שרי הלר

אור ליום שני כ"ד באדר א' תשפ"ד

משה אריה שוגול

אהובה איתן

יום שישי כ"א אדר א' תשפ"ד

דוד הקשר

אסתר רות גרטנהויז

יום שני אור לכ"ה אדר א' תשפ"ד

אלעזר מנדלבסקי

רבקה גרינבלט

יום ראשון כ"ד אדר א' תשפ"ד

חיים שלמה כץ

חיה פריידי וייס

אור ליום ראשון כ"ג אדר א' תשפ"ד

יוסי נובק

רחל קאפעל

אור ליום שני כ"ד באדר א' תשפ"ד

גדליה אהרן גלבך

מרים ליפשיץ

אור ליום שני כ"ד באדר א' תשפ"ד

משה שולמן

בלי פלורסהיים

יום ראשון אור לכ"ד אדר א' תשפ"ד

משה מזרחי

רחל קריספין

אור ליום שישי כ"א אדר א' תשפ"ד

יוסף יהודה רגוזניצקי

רחל לובורבום

אור ליום ראשון כ"ג אדר א' תשפ"ד

אליעזר היילברון

ברכה אבלס

אור ליום שישי כ"א אדר א' תשפ"ד

אלעזר ויסבקר

אילה מרמרוש

אור ליום שישי כ"א אדר א' תשפ"ד

משה אהרן שוורצמן

אסתר גליקסמן

יום חמישי אור לכ"א אדר א' תשפ"ד

אברהם יהושע מרקביץ

תמר סייפרס

יום חמישי אור לכ"א אדר א' תשפ"ד

ישי רוט

שני וולפא

יום רביעי אור לכ' אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר נבון

תהילה אביטן

יום רביעי אור לכ' אדר א' תשפ"ד

אליסף בוכריס

חני כהן

יום רביעי אור לכ' אדר א' תשפ"ד

נתי ווייס

מיכל אטינגר

יום שלישי אור לי"ט אדר א' תשפ"ד

צבי ברעוודה

רחל פרידמן

יום שלישי אור לי"ט אדר א' תשפ"ד

פנחס ליבוביץ

דסי שפרלינג

אור ליום שלישי י"ח אדר א' תשפ"ד

שמואל אליעזר אלקיכן

רחלי מנדלבסקי

יום שלישי אור לי"ט אדר א' תשפ"ד

מוישי ליפסון

יהודית גורא

יום רביעי י"ט אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר טופיק

תהילה אלוש

יום שני אור לי"ח אדר א' תשפ"ד

יהונתן יאיר ניסן

יעלי דוידה

אור ליום חמישי כ' אדר א' תשפ"ד

ישראל כהן

שירה וקנין

יום שני אור לי"ח אדר א' תשפ"ד

שלמה חזן

שירה אפרתי

אור ליום שני י"ז אדר א' תשפ"ד

אליהו סטוצקי

רחלי בודנר

אור ליום שני י"ז אדר א' תשפ"ד

שלמה זלמן וינפלד

נעמי קרביץ

אור ליום שלישי י"ח אדר א' תשפ"ד

אשר זלצמן

בת שבע רבינוביץ

יום שני י"ז אדר א' תשפ"ד

יהודה אשכול

מלי לבקוביץ

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

יחיאל טביב

מיכל בניהו

אור ליום ראשון ט"ז אדר א' תשפ"ד

יוסף דוב סטפנסקי

שושנה טננבוים

אור ליום ראשון ט"ז אדר א' תשפ"ד

יוסף דדיא

רות ניסים

אור ליום ראשון ט"ז אדר א' תשפ"ד

צבי שטרנהל

עליזה לאה האוסמן

אור ליום ראשון ט"ז אדר א' תשפ"ד

ישראל גולדפרב

חיה טאובר

יום ה' אור לי"ד אדר א' תשפ"ד

חיים זאב ערנטל

מרים אנשין

אור לב' טבת

דוד וויליג

שושנה סורשר

אור ליום שישי י"ד אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר הסקין

חנה יהודית לרנר

יום חמישי י"ג אדר א' תשפ"ד

מאיר גולדברג

עטיל גולדברג

יום חמישי אור לי"ד אדר א' תשפ"ד

חיים קליין

סימה רחל וגשל

אור ליום שישי י"ד אדר א' תשפ"ד

משה נדל

רות ברטלר

יום רביעי אור לי"ג אדר א' תשפ"ד

יצחק פרידמן

מירי סנדומירסקי

יום רביעי אור לי"ג אדר א' תשפ"ד

שלמה בילצקי

חני נויפלד

יום שני אור לי"א אדר א' תשפ"ד

שלום נח הכהן פישר

חנה ברכה קלירס

יום רביעי י"ב אדר א' תשפ"ד

יהודה רייך

שרה פרידמן

אור ליום ראשון ט' אדר א' תשפ"ד

אלחנן לוי

מיכל בן יעקב

יום שלישי י"א אדר א' תשפ"ד

חיים יזדי

מלי יגן

יום שני אור לי"א אדר א' תשפ"ד

אברהם וייס

ברוריה ססילר

יום שלישי אור לי"ב אדר א' תשפ"ד

יהודה חילקו

מירי צור

יום שלישי אור לי"ב אדר א' תשפ"ד

צביקי ארנטרוי

רחלי קרמר

אור ליום ראשון ט' אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר גינזבורג

פנינה מילר

יום רביעי אור לי"ג אדר א' תשפ"ד

אליהו פורטנוי

מיכל פרידמן

יום שלישי י"א אדר א' תשפ"ד

דוד גולד

רות אולמן

יום חמישי אור לז' אדר א' תשפ"ד

מוישי קולדצקי

טובה כהן

יום שני אור לי"א אדר א' תשפ"ד

חיים אוסטטשר

שרה וגנר

אור ליום שלישי י"א אדר א' תשפ"ד

מאיר נתן בוקמן

דינה אלינסון

יום שלישי אור לי"ב אדר א' תשפ"ד

אליהו נאקע

רבקה אלפנדרי

יום שלישי י"א אדר א' תשפ"ד

יונתן קוגל

נעמי ליבוביץ

יום שלישי אור לי"ב אדר א' תשפ"ד

משה בנימין רוט

פנינה רביץ

יום חמישי אור לז' אדר א' תשפ"ד

ראובן פרידמן

מלכי אייכאורן

יום ראשון אור לי' אדר א' תשפ"ד

פנחס מנחם ארנרייך

אתי רוזנשטרוך

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

יעקב יוסף בוסו

רותי חורש

יום ראשון אור לי' אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר שוורץ

חוה שיינין

אור ליום ראשון ט' אדר א' תשפ"ד

גבריאל רינדר

מירי קליינמן

אור ליום ראשון ט' אדר א' תשפ"ד

ינון צייג

הודיה דרשן

אור לי"א אדר א' תשפ"ד

אברהם גודמן

אסתר טננולד

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

יהושע גייגר

הדס ברקוביץ

אור ליום ראשון ט' אדר א' תשפ"ד

יוסף צבי קולודצקי

שושי שושן

יום חמישי אור לז' אדר א' תשפ"ד

יעקב קורלנדסקי

יפה יונגרייז

מוצ"ש אור לט' אדר א' תשפ"ד

דניאל דואני

אילה כהן

יום ראשון אור לי' אדר א' תשפ"ד

יהושע העשיל ברים

רחל ויזל

יום חמישי ו' אדר א' תשפ"ד

יהונתן פיין

דבורה לויפר

יום חמישי אור לז' אדר א' תשפ"ד

מאיר רפופורט

שירה קוקיס

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

חיים ישראל שחר

מאטיל לאה גלינסקי

יום רביעי אור לו' באדר א' תשפ"ד

מאיר ישראל ביטון

רחלי סרדס

אור ליום שלישי ז' אדר א' תשפ"ד

שלמה דפן

תהילה בן חיים

אור ליום חמישי ו' אדר א' תשפ"ד

ישראל אייזן

ביילי מאירוביץ

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

אליעזר דוד בורנשטיין

רבקה סימון

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

אברהם פסטינגר

כבי מקלב

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

יהודה ברכר

לאה למדן

אור ליום ראשון ב' אדר א' תשפ"ד

מאיר מלכה

תהילה ויצמן

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

דוד חיון

נצחיה שרה זעפראני

יום רביעי ה' אדר א' תשפ"ד

יצחק יעקב

תמר טורנטו

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

דוד שטיגליץ

שיינדי רייך

אור ליום שלישי ד' אדר א' תשפ"ד

יעקב רוזנבלום

רחל גריינימן

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

דניאל כהן

יעל אורדן

יום שלישי ד' אדר א' תשפ"ד

אהרן נתנאל ברלב

חיה שכטר

יום רביעי אור לו' אדר א' תשפ"ד

יוסי הרשקוביץ

יעל גרינברג

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

צבי אריה אייכלר

נחמה דויטש

אור ליום שישי ל' בשבט תשפ"ד

לוי יצחק קליערס

פערל עלקא כהן

אור ליום שלישי ד' באדר א' תשפ"ד

נתנאל לוי

חני פולק

יום שלישי ד' אדר א' תשפ"ד

שלמה זינגרביץ

יהודית גולדברג

יום שלישי אור לה' אדר א' תשפ"ד

בנימין פרסר

אילה אינהורן

יום חמישי כ"ט שבט תשפ"ד

אליהו פרץ

מירי שטרית

אור ליום שני ג' אדר א' תשפ"ד

יחיאל שרייבר

תהילה היימן

אור ליום שני ג' אדר א' תשפ"ד

נתנאל בן חמו

אילה סבג

יום חמישי אור לל' שבט תשפ"ד

אשר קורלנסקי

אסתי גרין

אור ליום שני ג' אדר א' תשפ"ד

אברהם בנג'מין

עדינה אפין

יום שני אור לד' אדר א' תשפ"ד

ליפקה ישראל

תהילה הלפרין

אור ליום רביעי כ"ח שבט תשפ"ד

יצחק כהן

נעמי בן זקן

אור ליום שישי א' דר"ח אדר א' תשפ"ד

יוסף חיים אפנג'ר

אביגיל בן זמרה

מוצ"ש אור לב' אדר א' תשפ"ד

יוסף בן ישר

אביגיל זילברמן

אור ליום שישי אדר"ח אדר א' תשפ"ד

יצחק מרמור

זיסי כהן

ישעיהו רוזנברג

רחלי דויטש

יום שישי א' דר"ח אדר א' תשפ"ד

דניאל רייטן

רחל אטיאס

יום חמישי כ"ט שבט תשפ"ד

ישראל מאיר קרויזר

אסתי ברודסקי

אור ליום שישי א' דר"ח אד"א תשפ"ד

יצחק אלחנן בוסו

חיה גאטנייו

אור לב' אדר א' תשפ"ד

אריה גרינהויז

אסתר ואקנין

אור ליום שישי א' דר"ח אד"א תשפ"ד

אלעזר זוהר

לאה פינץ

אור ליום שישי א' דר"ח אד"א תשפ"ד

שמואל פולק

ציפי בורנשטיין

יום חמישי ער"ח אדר א' תשפ"ד

אשר פרידמן

טובי טשנזר

אור ליום שישי ל' שבט תשפ"ד

משה פוברסקי

רחל ארלנגר

מוצ"ש אור לב' אדר א' תשפ"ד

ישראל מאיר בן עזרא

אסתי ועקנין

אור ליום חמישי כ"ט שבט תשפ"ד

נתנאל וינר

פנינה אריאל

יום חמישי אור לל' שבט תשפ"ד

מאיר לובטון

נחמה עטיה

אור ליום שלישי כ"ז שבט תשפ"ד

ישעיהו יהודה הלוי יונג

מרים פישר

יום רביעי כ"ח בשבט תשפ"ד

ישעיהו דוד גרדין

חנה פרקש

יום רביעי אור לכ"ט שבט תשפ"ד

אורי דויד

תהילה שוהם

אור ליום חמישי כ"ט שבט תשפ"ד

איתמר איצקוביץ'

רחלי סופר

יום רביעי אור לכ"ט שבט תשפ"ד

מנחם אלעזר בדיחי

תהילה קרני

יום שני כ"ו שבט תשפ"ד

דוד זאב בצלאל

מירי ג'י

יום שלישי אור לכ"ח שבט תשפ"ד

עידו בן הרוש

תמר בן עטר

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

חיים ברוך שטיינמץ

חיה וייס

יום שלישי אור לכ"ח שבט תשפ"ד

יואל ראובן

הדסה גדליה

יום שני אור לכ"ז שבט תשפ"ד

דוד זאב בצלאל

מירי ג'י

יום שלישי אור לכ"ח שבט תשפ"ד

אליהו אליעזר ראם

יהודית שורק

יום שני אור לכ"ז שבט תשפ"ד

אריה מילר

חיה דיויד

אור ליום שני כ"ו שבט תשפ"ד

ברוך שלום מרגלית

טובה הבלין

אור ליום שלישי כ"ז שבט תשפ"ד

נתן נויגרשל

חני קליימן

יום רביעי אור לכ"ב שבט תשפ"ד

מאיר הירש

נעמי פוליטנסקי

יום ראשון אור לכ"ו שבט תשפ"ד

יוסף חדד

שילת קדוש

יום ראשון אור לכ"ו בשבט תשפ"ד

יצחק אומן

ברכי גולן

מוצש"ק אור לכ"ה שבט תשפ"ד

שמואל אשר קלצקין

זיסל פרוש

יום ראשון כ"ה שבט תשפ"ד

צבי ברוך מאיר

שני קונינסקי

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

נסים דהאן

שרה אבוחצירא

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

אברימי ידלר גולדברג

מירי לזנובסקי

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

אליהו חאוי

שרה חיזקיהו

מוצש"ק אור לכ"ה שבט תשפ"ד

משה קיבלביץ

דינה אפשטיין

מוצש"ק אור לכ"ה שבט תשפ"ד

שמואל וייל

מלכה גריינמן

מוצש"ק אור לכ"ה שבט תשפ"ד

יהודה אריה לייב ויספיש

חיה שרה קעניג

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

יהודה דניאל

שירה ועקנין

יום רביעי כ"א שבט תשפ"ד

חיים רוטמן

נחמי טורנהיים

יום רביעי אור לכ"ב שבט תשפ"ד

אברהם כץ

רחל פרידמן

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

נתנאל דהן

רז עמר

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

אשר קוריץ

רחל לאה ליברמן

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

אלי שטול

ציפי אלפר

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

נתן בלטי

פייגי זילברברג

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

שמואל דוידה

רבקי דהב

מוצש"ק אור לכ"ה שבט תשפ"ד

יוסף פריד

נעמי ארלבויים

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

נפתלי דיקנוף

שרה בן סרוק

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

מנחם לוי

דסי רביץ

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

חיים שטיינברג

חני שטרן

יום רביעי אור לכ"ב שבט תשפ"ד

יהונתן שמואל בר שלום

שרה אליסזדה

יום רביעי אור לכ"ב שבט תשפ"ד

איתן וזאנה

מימי זייבלד

יום שלישי אור לכ"א שבט תשפ"ד

אליעזר פישר

אתי הרמן

יום חמישי אור לכ"ג שבט תשפ"ד

יעקב ישראל גדליהו

מיכל מוצרפי

יום שלישי אור לכ"א שבט תשפ"ד

יעקב ישראל חלימי

רות כהן

יום חמישי כ"ב שבט תשפ"ד

מאיר שמחה שכטר

יוכבד מור

אור ליום רביעי כ"א שבט תשפ"ד

יהודה פפויפר